Dacia Velserbeek | Vestiging Velserbroek

Openingstijden:

Showroom:
Maandag t/m vrijdag 8:15 tot 18:00 uur
Zaterdag 10:00 tot 17:00 uur

Werkplaats:
Maandag t/m vrijdag 8:15 tot 17:00 uur
Zaterdag 10:00 tot 17:00 uur

De 7 klantbeloften van Dacia Velserbeek

  • Uw vragen via internet worden binnen 1 (werk)dag behandeld;
  • U kunt binnen 1 week een proefrit maken met het model van uw keuze;
  • Na de bestelling van uw auto informeren wij u over de voortgang;
  • Voor elk werkplaatsbezoek; wij houden ons aan de afgesproken tijd dat de auto klaar zal zijn én de gefactureerde prijs komt overeen met de prijsopgave;
  • Een reparatie waar u geen toestemming voor heeft gegeven, wordt niet aan u gefactureerd. Dit geeft u de garantie dat er geen reparaties uitgevoerd worden zonder uw toestemming;
  • Iedere reparatie in onze werkplaats wordt 1 jaar gegarandeerd, voor zowel onderdelen als arbeidsloon;
  • Wacht u bij ons? Dan kunt u gratis gebruik maken van onze WiFi-Internetverbinding.
Dacia Velserbroek

Medewerkers

Occasion Manager
Tomasz Majewski
Tel: (023) 513 29 28
majewski@velserbeek.nl

Brand Manager
Dirk Floris
Tel: (023) 513 29 28
dirk@velserbeek.nl

Verkoop Adviseur
Nick Doets
Tel: (023) 513 29 28
nick@velserbeek.nl

Account Manager Bedrijfswagens
Mick Kruijswijk
Tel: (023) 513 29 28
mick@velserbeek.nl

Service adviseur
Charles Bos
Tel: (023) 513 29 26
charles@velserbeek.nl

Service adviseur
Arnold Koudijs
Tel: (023) 513 29 26
arnold@velserbeek.nl

Service adviseur
Marcel van Zuthem
Tel: (023) 513 29 26
marcel@velserbeek.nl

Administratie
Mart Willemse
Tel: (023) 513 29 22
mart@velserbeek.nl

Verkoopadministratie
Miranda de Ridder
Tel: (023) 513 29 22
miranda@velserbeek.nl

Parts Manager
Mike Zwart
Tel: (023) 513 29 21
mike@velserbeek.nl

Directie
Johan van der Horst
Tel: (023) 513 29 29
johan@velserbeek.nl